Profesjonalnie tniemy i przewiercamy ściany, stropy, fundamenty, posadzki itp.

Mamy przyjemność zaoferować Państwu nasze usługi w zakresie diamentowego cięcia i wiercenia wszelkich przegród i nawierzchni budowlanych.

Profesjonalnie tniemy i przewiercamy ściany, stropy, fundamenty, posadzki itp.

Korzyści płynące ze stosowanej przez nas techniki są doceniane przez wielu specjalistów i inżynierów z branży budowlanej.

Przewiercane podłoże nie jest narażone na wstrząsy i pęknięcia, których nie da się uniknąć stosując metody konwencjonalne nie powoduje przenoszenia drgań co występuje przy użyciu młotów kujących, prace wykonywane są przy niskim poziomie hałasu.

Wiercąc na mokro redukujemy do zera poziom zapylenia, natomiast woda chłodząca przekładnię i wiertło może być na bieżąco odsysana.

Używane przez nas wiertła koronowe z segmentami diamentowymi ze względu na różnorodność średnic umożliwiają wykonanie precyzyjnego otworu o gładkich krawędziach nie wymagają dodatkowej obróbki a w przypadku przepustów zewnętrznych są łatwe do uszczelnienia.

Posiadamy Niemieckie doświadczenie zdobyte w renomowanej firmie tej samej branży.

Funkcjonalność sprzętu, którym pracujemy pozwala rozwiązać każdy problem techniczny, umożliwiają wiercenie nie tylko w pionie i w poziomie, ale także pod kątem.